Temat
:
[26 kolejka] WISŁA Kraków - Piast Gliwice, 4 marca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
MasterCarl
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Lubliniec
Offline
#
143
05.03.2016, 12:03
Po tych sparingach w okresie przygotowawczym (tak wiem, to tylko sparingi..) spróbowałbym nawet Pietrzaka na DP za Urygę, lewa obrona ewidentnie jeszcze nie teraz dla niego.
!!
Jedno Serce Jedno Bicie
WISŁA KRAKÓW
Ponad Życie !!
MasterCarl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MasterCarl
Znajdź inne posty napisane przez MasterCarl