|
Mało w tym temacie napisaliśmy o Joviciu, a myślę że to kolejna runda kiedy jest najlepszy w Wiśle. Zwyczajnie szkoda mi było patrzeć kiedy jego wysiłki były partaczone przez kolegów w poprzednich meczach.
W porównaniu do takiego Małeckiego jego wrzutki są dużo bardziej precyzyjne, gość dużo daje zarówno w obronie jak i w defensywie. Pecha ma Bartosz, że akurat ma takiego rywala do miejsca w składzie.
|