Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 05.03.2016, 11:29
Z całym szacunkiem do wyczynów Pawła, do tych chwil radości które na nam dał swoimi bramkami, śmiem twierdzić iż jest On, w pewnym stopniu uosobieniem tej degrengolady panującej w klubie.

Wycieczki do prezesa, że trener każe im trenować za mocno, czy powiedzmy sobie szczerze, granie na zwolnienie trenera. Wieczne machanie łapami i niezadowolenie.
Ten sezon jest idealnym przykładem jak Paweł się rozmienił. Wczoraj strata piłki przy golu. Zero jakiegokolwiek zaangażowania. Gość człapie po boisku. Tu nie trzeba szukać partnera Brożkowi do ataku, tylko Zdenkowi. Na ten moment Paweł nie miałby miejsca w żadnej ekstraklasowej ekipie.
Karny, każdy widział jak został uderzony. Ktoś wspominał o presji. To od kogo mamy wymagać strzelenia karnego w takiej sytuacji, jak nie od doświadczonego, 33 letniego zawodnika. Bramka 2x7, a On podaje do bramkarza.
Kto spostrzegawczy, to zobaczył ułożenie ciała Pawła, na podstawie którego nawet Janusze telewizji domyślili by się w ,którą stronę zostanie posłana piłka.
Ponadto jak można dać strzelać karnego zawodnikowi, któremu nie idzie cały mecz?

Rafał Boguski. Powinien zakończyć mecz chociaż z jedną bramką. Niech podsumowaniem Jego występu będzie przyjęcie piłki w 2 połowie spotkania. Niech ktoś mi sprecyzuje, proszę, jaka jest Jego pozycja?

No i crem de la crem. Rafał Pietrzak, nasz nowy lewy obrońca. Wiem przeskok z I ligi, trzeba dać mu czas, bla, bla. Szkoda tylko, że chłopak kompletnie nie dojeżdża. W defensywie jest jak dziecko we mgle. Ofensywnie też nie wie na czym polega gra. Mam wrażenie, że jak idzie na obieg, to specjalnie tak się ustawia, żeby zawodnik nie miał możliwości podania do niego.

W następnym meczu jak wyjdzie Alan, to czas na akcje w CBA, czy nie dochodzi do działań korupcyjnych. Gość jest tak elektryczny, że głowa mała. Zivec, gość dwa razy mniejszy przestawiał go jak chciał. Na ten moment widzę za niego Popociva. Gorszy w obronie nie będzie z pewnością, a i można być pewnym, iż zdarzy mu się podać do przodu w miarę celnie.

Na koniec chciałbym zauważyć jedną rzecz, czy za przeprowadzenie zmiany w 90 minucie dają jakieś nagrody? Ewidentnie Brożek i Boguski dziś nie dojechali na spotkanie, mimo to rozegrali całe spotkanie, a trener Broniszewski dokonuje zmiany za Wolskiego, jeszcze w końcówce spotkania. Jaki to miało cel? Graliśmy na remis?

Jak to jest, że cały stadion widzi formę i postawę niektórych piłkarzy, a niezależnie kto pojawi się na ławce trenerskiej , robi wszystko na opak?
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując