Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 05.03.2016, 11:07
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
. A najbardziej załosne to jest to co powiedział Broniszewski do Brozka: „Pawełku, jesteśmy razem, tym razem ci się nie powiodło, ale następnym razem ci się powiedzie, zobaczysz". Zeby chłop majacy 33 lata nie wiedział jak sie karne strzela.
A co miał powiedzieć: "Brożek ty ku r wo oglądaj się za siebie"? To, że Brożek zjebał widziała cała Polska i myślę, że on naprawdę zdaje sobie z tego sprawę. Szkoda, że nie strzelał Głowa, zamknąłby oczy i zabiłby tego Szmatułę, który chyba mecz życia wczoraj rozegrał. W takich sytuacjach trzeba podbudować piłkarza, a nie w niego bić.

Tym niemniej jednak, mam nadzieję, że w Kielcach Paweł zacznie na ławce, bo widać, że bez okresu przygotowawczego (kontuzja) fizycznie wygląda bardzo słabo.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując