mitmichael napisał(a):

|
. A najbardziej załosne to jest to co powiedział Broniszewski do Brozka: „Pawełku, jesteśmy razem, tym razem ci się nie powiodło, ale następnym razem ci się powiedzie, zobaczysz". Zeby chłop majacy 33 lata nie wiedział jak sie karne strzela.
|
A co miał powiedzieć: "Brożek ty ku r wo oglądaj się za siebie"? To, że Brożek zjebał widziała cała Polska i myślę, że on naprawdę zdaje sobie z tego sprawę. Szkoda, że nie strzelał Głowa, zamknąłby oczy i zabiłby tego Szmatułę, który chyba mecz życia wczoraj rozegrał. W takich sytuacjach trzeba podbudować piłkarza, a nie w niego bić.
Tym niemniej jednak, mam nadzieję, że w Kielcach Paweł zacznie na ławce, bo widać, że bez okresu przygotowawczego (kontuzja) fizycznie wygląda bardzo słabo.