Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 05.03.2016, 10:39
Od początku reformy byłem przeciwnikiem dzielenia punktów po 30 miejscach. Po raz kolejny zdaje się potwierdzać, że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia . Ad meritum: Mądrzejsi będziemy po 30 kolejkach i podziale punktów. Przed podziałem nawet z 6 pkt straty do 14 miejsca (czego nam nie życzę) robią się 3, a to już kwestia jednego spotkania.