Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 05.03.2016, 10:17
- Ciężko stwierdzić czy sędzia chciał udupić Piasta tym karnym (niesłusznym) , skoro wcześniej była imo lepsza okazja do jego podyktowania (strzał Urygi)
- takie sytuacje jak miał Boguski (dwie) i Małecki to poprostuj trzeba strzelać. Inaczej jesteś piłkarskim analfabetą. Co nie zmienia faktu że prócz tego pudła gra Małeckiego wprowadziła troche ruchu na boisku.
- Sadlok głupie i groźne straty ale i tak wole jego niż Pietrzaka na LO w następnym meczu
- że niby jednak mamy siły bo graliśmy pod koniec ? może i tak ale dla mnie był to po prostu zryw po bramce Jovica.
Odpowiedz cytując