Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73793
Stary 05.03.2016, 10:12
Dopóki za transfery odpowiedzialny będzie Kapka i ludzie z otoczenia właściciela polityka kadrowa będzie wyglądała jak wygląda. W razie spadku na Wolskiego stać nas nie będzie, widać po nimi mimo wszystko, że nie grał, jak dla mnie ma zbyt długo przestojów w spotkaniu czy to jest problem wytrenowania, psychiki czy umiejętności czysto piłkarskich na tym etapie trudno powiedzieć. Co do Brleka w duecie z Mączyński może być do ciekawa para środkowych pomocników oczywiście przy założeniu, że zostajemy w Ekstraklasie. Reszta zawodników, którzy doszli to w najlepszym razie uzupełnienie kadry, aż się prosiło pozyskać dobrego technicznie skrzydłowego z dośrodkowaniem i napastnika potrafiącego grać kombinacyjnie z przyzwoitą techniką. Obecnie Brożek jest w takiej formie, że wystawianie go do pierwszego składu należy uznać za strzał w kolano.
Zastanawiam się jak można w dalszym ciągu stawiać na Boguskiego czy Urygę i jak można było zmienić Burligę na Pietrzaka.
Odpowiedz cytując