Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 05.03.2016, 09:42
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Nie bardzo rozumiem sens ściągania Brleka. Jak widać nie jest to w żadnym wypadku rozgrywający, a kolejny pomocnik operujący w kole środkowym. Takich mamy na pęczki. Poza tym wkrótce wraca Mączyński. Dziwne mamy te transfery.
Właśnie po to, żeby Mączyński miał z kim grać w środku. Pierwszy jego mecz w drużynie, która jest roz....na na części pierwsze - dajmy mu chwilkę ( nie sezon - chwilkę )i posadźmy na ławce trenera,a nie parodystę...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując