zim zum napisał(a):

|
Nie bardzo rozumiem sens ściągania Brleka. Jak widać nie jest to w żadnym wypadku rozgrywający, a kolejny pomocnik operujący w kole środkowym. Takich mamy na pęczki. Poza tym wkrótce wraca Mączyński. Dziwne mamy te transfery.
|
Właśnie po to, żeby Mączyński miał z kim grać w środku. Pierwszy jego mecz w drużynie, która jest roz....na na części pierwsze - dajmy mu chwilkę ( nie sezon - chwilkę )i posadźmy na ławce trenera,a nie parodystę...
