wiesniak842 napisał(a):

|
Zbychu dobra wiara z obiektywizmem ma przewaznie malo wspolnego w zyciu a co dopiero mowic o wyczynach naszych skorokopaczy ostatnimi czasy.
|
Welcome!!Ty tak na poważnie ?

W Życiu Sobie radzę/radzimy

Każdy Ma jakie Ma odczucia/poglądy and Miłości ale ja od wielu wielu lat ich nie zmieniam.Nie wiem jak Ty ale My dajemy radę i coś robimy w ogólnym odczuciu pożytecznego
