fialo napisał(a):

|
Stary wez nas zapros na tą imprezę, bo towar tam chyba prosto z kolumbijskiej dżungli dowożą.
|
Wypowiadasz się za Siebie ?Śmiem wątpić.Towar z dżungli to Sobie wyciągnij z mózgu pisząc do mnie.Chyba że ogarniesz opiekę nad Moją 20 miesięczną Córeczką,12 letnim Synem i Jego 16 letnim Bratem.Masz dużo wolnego czasu,razi Cię obiektywizm i dobra wiara wiec wyżyj się na gruszce proponuje.Nie wiesz nie osądzaj no chyba że jesteś z "komisji ligi" bo to wszystko tłumaczy.Dla mnie "Ucztą" jest oglądanie Meczu czy to w tv czy w realu (to już święto)ale Każdy kto zmaga się z przeciwnościami życia wie o co chodzi.Jestem i będę i naprawdę wiele postów które tu czytam dają mi wiele czasem w beznadziejnych sytuacjach osobistych jak i prywatnych.