Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 05.03.2016, 01:30
Uważam ze Uryga płaci za grę albo ma teczkę na kogoś.

Ktoś kto zatrudnił Pawłowskiego powinien ....a wisieć za jaja!!
Skoro totalny noname potrafi zrobić minimum czyli nic wielkiego czyli czytaj: ustawić drużyne żeby choć trochę przypominała drużyne. ....a cupial obudź sie

Pa. smokowski 100% racji co do diagnozy w Wisle
Powód: Ksi
Ostatnio edytowane przez nesta : 05.03.2016 o godz. 01:32.
Odpowiedz cytując