Zibi77 napisał(a):

|
Gdyby się bał to by nie podchodził.Karne to zawsze loteria nie słyszałeś o tym ?
|
a ty słyszałeś o czymś takim jak pewnie wykonana jedenastka?czy nie ma dla ciebie różnicy że ją wykonuje w pół żywy Brożek bez sytuacji w meczu, bez gola od 10 meczów?strzelając sygnalizowaną pipkę po ziemi wprost w ręce bramkarza.już faktycznie lepiej by było jakby Sadlok wy..bał albo Głowacki jak z piątki, chociaż ten pierwszy przynajmniej z wolnego w okienko przymierzył