|
Sądzę że nie spadniemy z ligi, ale też nie uda nam się awansować do górnej połówki.
Mamy niezłych grajków indywidualnie, ale nie tworzą zespołu.
Dziś raziło w oczy, że jakakolwiek choćby wybitka Piasta była robiona z zamysłem, w ciemno, na pamięć.
U nas chaos, improwizacja, nieporozumienie.
Zawodnikom potrzeba przewodnika który stworzy z nich zespół.
|