Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 05.03.2016, 00:58
Sądzę że nie spadniemy z ligi, ale też nie uda nam się awansować do górnej połówki.

Mamy niezłych grajków indywidualnie, ale nie tworzą zespołu.

Dziś raziło w oczy, że jakakolwiek choćby wybitka Piasta była robiona z zamysłem, w ciemno, na pamięć.

U nas chaos, improwizacja, nieporozumienie.

Zawodnikom potrzeba przewodnika który stworzy z nich zespół.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując