|
Płacze na straganie to Twoja i mam nadzieje tylko Twoja interpretacja.Sprytnie "uciekasz" z kontynuacji dyskusji nt.wyżej podniesiony i przykładasz się do racji które wspólnie z Twoimi oponentami potwierdzamy.No czas się określić.W kwestii przyszłości o której piszesz ja widzę przyszłość-Zgoda.
|