Wyświetl pojedynczy post
Zibi77
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: PL/UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 05.03.2016, 00:53
Płacze na straganie to Twoja i mam nadzieje tylko Twoja interpretacja.Sprytnie "uciekasz" z kontynuacji dyskusji nt.wyżej podniesiony i przykładasz się do racji które wspólnie z Twoimi oponentami potwierdzamy.No czas się określić.W kwestii przyszłości o której piszesz ja widzę przyszłość-Zgoda.
Odpowiedz cytując