Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 05.03.2016, 00:47
Mozecie dalej płakac jak stare baby na straganie,ale ja wiem jedno.W tej druzynie dziś zobaczylem potencjał i zaangaznowanie.

Przez wiekszosc meczu mozna bylo zadac pytanie kto tu jest liderem(Piast byl nim do 70 minuty) a kto jest w strefie spadkowej.Z trybun naprawde wygadalo o tak jakby Piast przyjechal ale grać w pilkę nie chciał.W pierwszej plowie powinno byc 3;0 i pozamiatane.Niestety klątwa wisi ,,i nie chce ustapić.Na slowo "nie wykorzystane sytuacje" robi mi sie juz niedobrze.

Mamy i choc jeden punkt,karnego juz nie oceniam,bo to loteria.

Teraz tylk spokoj i trener,dać Moskala pouklada to wsztsko ma 2 napastnikow i 2 srodkowych pomocnikow,a jak wroci Mąka bedzie 3.I teraz niech sie Moskal wykaże i pokaze niedowiarkom.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 05.03.2016 o godz. 00:49.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując