Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 05.03.2016, 00:46
Był wyznaczony do karnego przed meczem... a ostatnim razem jak podszedł niewyznaczony zawodnik, to sami pamiętacie. Kto miał to strzelać, jak nie on? Boguski, jak go lubię, to by się zesrał zanim by do piłki podszedł, a potem na tej kupie poślizgnął i nie trafił w piłkę.... Małecki by pewnie przyjebał w pikników. Ondrasek próbowałby głową i by nie trafił. To może Sadlok albo Pietrzak? Albo wiem! Popovic!
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując