Wyświetl pojedynczy post
Zibi77
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: PL/UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 05.03.2016, 00:32
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Proponuję.troszkę ochłonąć. Obejrzeć mecz w TV i ocenić na spokojnie.

Po pierwsze to dzisiejszy mecz vs. 3 mecze Pawłowskiego, to niebo a ziemia. Mieliśmy chyba z 4 setki i 8 sytuacji. Niewykorzystanych, to fakt - ale po bramce Jovica najlepiej było widać, że siedzi to w głowach i nagle uwierzyli, że potrafią grać.

Po drugie, odczepcie się od Brożka. To jaką gość miał.na sobie presje, to jest niewyobrażalne. Strzelił zachowawczo, po ziemi, lekko, bo bał się wyjebać.piłke w trybuny. Zdarza się.

Weźcie pod uwagę fakt, że graliśmy (15. drużyna ligi) z Piastem Gliwice (v-ce liderem ligi). Przez 90% meczu przeważaliśmy. W pierwszej połowie powinny być 2 karne, które w tej sytuacji Brożek by strzelił.... Piast strzelił bramkę po akcji farmazonie. Chyba jednej z dwóch udanych akcji w meczu. Mamy pecha.

Grunt, żeby tą wiarę z chłopaków po bramce Jovica podtrzymać i żeby uwierzyli, że potrafią... a spokojnie zaczniemy się piąć w górę tabeli.
Nic dodać nic ująć.Kurcze czytać prawdziwe odniesienia do tego co było i jest szacun W obliczu starcia z niewiernymi(w pracy) to wielkie Moja Córeczka była w brzuszku gdy Brozio strzelił legii na 1 do zeraI to mu będę pamiętał bo to było zwycięskie i bezcenne
Odpowiedz cytując