gdsmk napisał(a):

z tymi wrzutkami to zgoda, ale każdy nasz as tak samo centrował - albo przerzucał wszystkich na drugi słupek, albo piłka zatrzymywała się na pierwszym przeciwniku.
fakt, że tracił - ale taką gramy taktyką, że jedyną opcją jest dzida od obrony
|
Już nie gramy taka taktyką.Przynajmniej odkąd jest Wolski i Brlek .Sadlok zgoda walczył-angażował się ale jednak dziś uczciwie powiedziawszy nie zagrał swych najlepszych zawodów.