Wyświetl pojedynczy post
Zibi77
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: PL/UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 05.03.2016, 00:19
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
z tymi wrzutkami to zgoda, ale każdy nasz as tak samo centrował - albo przerzucał wszystkich na drugi słupek, albo piłka zatrzymywała się na pierwszym przeciwniku.

fakt, że tracił - ale taką gramy taktyką, że jedyną opcją jest dzida od obrony
Już nie gramy taka taktyką.Przynajmniej odkąd jest Wolski i Brlek .Sadlok zgoda walczył-angażował się ale jednak dziś uczciwie powiedziawszy nie zagrał swych najlepszych zawodów.
Odpowiedz cytując