markowywislak napisał(a):

oglądnij powtórkę i zobaczysz o co chodzi. 5 piłek z rzędu podał do przeciwnika. Wrzutki to jest katastrofa. Z rożnego to ostatnio bramkę pamiętam Diaza z Ruchem u siebie i Genkova...
|
z tymi wrzutkami to zgoda, ale każdy nasz as tak samo centrował - albo przerzucał wszystkich na drugi słupek, albo piłka zatrzymywała się na pierwszym przeciwniku.
fakt, że tracił - ale taką gramy taktyką, że jedyną opcją jest dzida od obrony