gdsmk napisał(a):

|
Nie rozumiem o co chodzi z zarzutami do Sadloka, jak dla mnie jeden z gości po którym było dziś widać, że mu zależy i starał się trzymać tą obronę jak może - i przede wszystkim, jako jeden z niewielu brał na siebie jakąś minimalną odpowiedzialność za konstruowanie akcji. Poza tym kto miałby za niego zagrać?
|
oglądnij powtórkę i zobaczysz o co chodzi. 5 piłek z rzędu podał do przeciwnika. Wrzutki to jest katastrofa. Z rożnego to ostatnio bramkę pamiętam Diaza z Ruchem u siebie i Genkova...
Oczywiście musze jeszcze odnieść się do naszego gniazdowego.Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby zapodawać piosenki typu "co wy robicie..."itp koło 70 minuty kiedy widać że coś sie dzieje i nasi próbują coś strzelić... nawet jak bramkę strzeliliśmy to były jakieś wzmianki "to dla was ostatnia szansa" Zamiast ....a zacząć coś żeby ich ponieść do zwycięstwa to ten ich deprymuje i stąd nasi chowają się bo boją się zjeby! Na takie rzeczy jest czas PO meczu!!!
Uprzedzając nie byłem na meczu gdyż mam nocke w robocie.