Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 05.03.2016, 00:08
Nie rozumiem o co chodzi z zarzutami do Sadloka, jak dla mnie jeden z gości po którym było dziś widać, że mu zależy i starał się trzymać tą obronę jak może - i przede wszystkim, jako jeden z niewielu brał na siebie jakąś minimalną odpowiedzialność za konstruowanie akcji. Poza tym kto miałby za niego zagrać?
Odpowiedz cytując