Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73788
Stary 05.03.2016, 00:00
Małe podsumowanie okienka transferowego

1. Cierzniak ---> Miskiewicz. Zmiana na lekki minus, ale było do przewidzenia że nie zatrzymamy Cierzniaka.
2. Jankowski ---> Ondrasek. Zmiana na lekki minus, gość nie jest lepszy niż Jankowski, silniejszy, lecz bardziej drewniany. W dodatku Jankowski miał lepszy wyskok i celniej główkował.
3. Burliga ----> Pietrzak. Zmiana na ogromny minus. Pietrzak jest bardzo słaby, to Fredriksen 2.0
4. Wolski. Szkoda że tylko wypożyczenie, bardzo dobry i potrzebny piłkarz. Uryga nie powinien już podnosić się z trybun.
5. Balashov. Szybki a poza tym przeciętny, lecz przy jednym nominalnym skrzydłowym jaki był do grudnia, to nie ma co narzekać. Przyda się.
6. Malecki. Jaki jest Patryk to każdy wie. Ocena jak wyżej - potrzebne uzupełnienie składu o brakującego piłkarza.

Podsumowując: zmieniliśmy lewego obrońce na dużo słabszego, napastnika i bramkarza na nieco słabszych, a mamy dobrego środkowego pomocnika (Wolski) i dwóch przeciętnych skrzydłowych więcej (Balashov i Małecki). Brleka i Drzazgi jeszcze nie oceniam.

Obecnie:

----------------------- Miskiewicz -----------------------
Jovic --------- Glowacki ----- Guzmics ---- Sadlok/Cywka
Malecki - Popovic/Mączyński - Wolski - Balashov/Guerier
---------------Brożek/Drzazga - Ondrasek

Innego składu nie widzę. Uryge trzeba wysłać w końcu gdzieś do 2 ligi.

Brożek niestety rychły koniec kariery- szkoda, fajny piłkarz (po powrocie z zagranicy, do 2010 roku miał braki w technice). Piłarz szybki, niekonwencjonalny, dobry do gry krótkimi podaniami na małej przestrzeni, fajnie pykał sobie z Frankowskim (2005. PAO), potem z Kosowskim (2007) i pierwsze 3 rundy po powrocie z zagranicy (2013-2014) miał udane. Niestety już 35 lat wkrótce, forma już nie ta, fizycznie odstaje.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 05.03.2016 o godz. 01:13.
Odpowiedz cytując