Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 04.03.2016, 23:49
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
- Pietrzak jest bardzo słaby (Frederiksen 2.0). Spróbowałbym za niego Cywkę.
Czemu nie Bartosz? Na Cywkę też nie można patrzeć.

dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze kibice biora sie za wybor trenera. Slyszalem, ze sektor C odrzucil kandydature Smudy i na trenera proponuje ... Patryka Maleckiego. W tym klubie jest taki burdel i wszystko poprzewracana na glowie, ze musi sie to skonczyc pierwsza liga.
Kibice mają prawo sugerować, kogo chcą widzieć na ławce trenerskiej, bo to klub jest dla kibiców, a nie kibice dla klubu. Oczywiście właścicielem jest Telefonika/Cupiał i to on ostatecznie zdecyduje, ale myślę, że tak na poziomie finansowym (bilety), jak i emocjonalnym, byłoby racjonalne, gdyby w jakimś stopniu liczył się z głosem trybun.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując