Dzimi napisał(a):

|
- Pietrzak jest bardzo słaby (Frederiksen 2.0). Spróbowałbym za niego Cywkę.
|
Czemu nie Bartosz? Na Cywkę też nie można patrzeć.
dynek.pl napisał(a):

|
Jeszcze kibice biora sie za wybor trenera. Slyszalem, ze sektor C odrzucil kandydature Smudy i na trenera proponuje ... Patryka Maleckiego. W tym klubie jest taki burdel i wszystko poprzewracana na glowie, ze musi sie to skonczyc pierwsza liga.
|
Kibice mają prawo sugerować, kogo chcą widzieć na ławce trenerskiej, bo to klub jest dla kibiców, a nie kibice dla klubu. Oczywiście właścicielem jest Telefonika/Cupiał i to on ostatecznie zdecyduje, ale myślę, że tak na poziomie finansowym (bilety), jak i emocjonalnym, byłoby racjonalne, gdyby w jakimś stopniu liczył się z głosem trybun.