Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 04.03.2016, 23:45
KondZIk napisał(a):Wyświetl post
Witam,
- Uryga na ławe, za niego Popo bo chociaż lepiej wyprowadza, a Uryga jak coś już przejmie to straci durnym podaniem do przodu
- Brożek i karny - psychika naszych piłkarzy jest tak słaba obecnie. Po strzelonej bramce nawet był pressing, doskakiwanie przez chwile do przeciwnika
- Mały po swojemu chaotycznie ale walczy, stara się, napędza do walki postawą
- Boguski - wiele razy go broniłem ale to co dziś robił przy strzałach...brak słów, ławka
- Wolski na środek wg mnie, te 60 min aktywności niech będzie wykorzystane do maksa na środku a potem niech tam człapie albo zmiana
Popieram. Uryga, Boguski bezwzględnie poza 1 składem. Obecnie powinniśmy grać tak:

- na skrzydłach bezwzględnie Małecki, Bałashov i Guerier, NIKT INNY
- w środku Popović i Wolski + Mączyński (jak wróci), na zmiany narazie Brlek. Uryga na trybuny.
- Pietrzak jest bardzo słaby (Frederiksen 2.0). Spróbowałbym za niego Cywkę.

----------------------- Miskiewicz -----------------------
Jovic --------- Glowacki ----- Guzmics ---- Sadlok/Cywka
Malecki - Popovic/Mączyński - Wolski - Balashov/Guerier
---------------Brożek/Drzazga - Ondrasek

Innego składu nie widzę. Uryge trzeba wysłać w końcu gdzieś do 2 ligi.

Co do meczu - to kieruję do Pana Broniszewskiego
- dlaczego przez 60 minut graliśmy bez skrzydeł?
- dlaczego przez ostatnie 30 miniut graliśmy z tylko jednym skrzydłem?
- dlaczego w środku pomocy do 77 minuty grał jakiś amator co chwile notujący kiksy i straty?
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 05.03.2016 o godz. 00:18.
Odpowiedz cytując