KondZIk napisał(a):

Witam,
- Uryga na ławe, za niego Popo bo chociaż lepiej wyprowadza, a Uryga jak coś już przejmie to straci durnym podaniem do przodu
- Brożek i karny - psychika naszych piłkarzy jest tak słaba obecnie. Po strzelonej bramce nawet był pressing, doskakiwanie przez chwile do przeciwnika
- Mały po swojemu chaotycznie ale walczy, stara się, napędza do walki postawą
- Boguski - wiele razy go broniłem ale to co dziś robił przy strzałach...brak słów, ławka
- Wolski na środek wg mnie, te 60 min aktywności niech będzie wykorzystane do maksa na środku a potem niech tam człapie albo zmiana
|
Popieram. Uryga, Boguski bezwzględnie poza 1 składem. Obecnie powinniśmy grać tak:
- na skrzydłach bezwzględnie Małecki, Bałashov i Guerier, NIKT INNY
- w środku Popović i Wolski + Mączyński (jak wróci), na zmiany narazie Brlek. Uryga na trybuny.
- Pietrzak jest bardzo słaby (Frederiksen 2.0). Spróbowałbym za niego Cywkę.
----------------------- Miskiewicz -----------------------
Jovic --------- Glowacki ----- Guzmics ---- Sadlok/Cywka
Malecki - Popovic/Mączyński - Wolski - Balashov/Guerier
---------------Brożek/Drzazga - Ondrasek
Innego składu nie widzę. Uryge trzeba wysłać w końcu gdzieś do 2 ligi.
Co do meczu - to kieruję do Pana Broniszewskiego
- dlaczego przez 60 minut graliśmy bez skrzydeł?
- dlaczego przez ostatnie 30 miniut graliśmy z tylko jednym skrzydłem?
- dlaczego w środku pomocy do 77 minuty grał jakiś amator co chwile notujący kiksy i straty?