Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 04.03.2016, 23:38
To była już troszkę inna Wisła od tej Pawłowskiego. Bez typowych skrzydłowych, trzeba uczciwie przyznać, że Broniszewski chciał coś zmienić. Gra gorsza niż za Moskala, ale generalnie sytuacji masa.
1. Wolski z kilku metrów nie trafia czysto w piłkę.
2. Uryga z kilku metrów nie trafia czysto w piłkę.
3. Ondrasek z kilku metrów główkuje nad poprzeczką.
4. Boguski z kilku metrów strzela obok słupka.
5. Małecki strzela obok słupka.
6. Sadlok z wolnego obił Szmatułę i słupek.
7. Wolski z wolnego dobrze uderzył.
8. Karny.
No i gol Piasta po jednej z niewielu akcji.
Nie licząc wolnych, 6 stuprocentowych okazji z naszej strony. 6! A bramkę strzelamy po indywidualnej akcji bocznego obrońcy.
Odpowiedz cytując