|
[QUOTESwoja droga, sedzia mial dzisiaj piekielnie trudne zadanie - ukrasc punkty nam czy Piastowi...[/QUOTE]
miał wolną ręke dlatego tak sie motał pirwsza połowa werdykty wyraźnie pod piasta drugie 45 minut dla Wisły.Co by nie zrobił legijna centrala będzie zadowolona w sumie remis dla poległej najlepszy.
Ostatnio edytowane przez krzywy : 04.03.2016 o godz. 23:14.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|