Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 04.03.2016, 23:06
Zszedl Uryga - zaczeli grac. Przypadek?

Dobrze ze karny nie wpadl. Nie jestesmy L zeby musial nam ktos darowac punkty.

Swoja droga, sedzia mial dzisiaj piekielnie trudne zadanie - ukrasc punkty nam czy Piastowi...

Odpowiedz cytując