Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 04.03.2016, 22:52
Uryga najgorszy w drużynie, Ondrasek dużo niedokładności i niezrozumienia z kolegami, ale mam nadzieję, że w jego przypadku lepsza gra przyjdzie z czasem. Choć myślę, że fajnie byłoby zobaczyć w którymś meczu Drzazgę od pierwszej minuty.
Odpowiedz cytując