Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 04.03.2016, 22:50
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Myślę że Popović powinien grać za niego w pierwszym składzie. W defensywie jest tak samo mierny jak Uryga ale przynajmniej używa głowy i czasami zagra fajną piłkę, no i techniką go przerasta, wiadomo.
Gość gra przeraźliwie słabo od roku. Każde próba podania do przodu pachnie kontrą w przewadze dla przeciwnika, więc w sumie dobrze, że gra niemal wyłącznie do tyłu. W destrukcji równie bezużyteczny.
Mam nadzieję, że w środku grać będą Brlek/Popovic z Wolskim.
Ja mam teorię, że Uryga jest mega słaby psychnicznie i przerażony poziomem odpowiedzialności. Albo zwyczajnie głupi. Bo nawet słaby technicznie piłkarz nie podaje do przeciwnika 30 metrów od własnej bramki.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując