Cytat:
|
W 1 lidze bedzie wiecej okazji do skandowania "Patryk Malecki" bo pewnie bedzie gral w pierwszym skladzie bo to jego poziom.
|
Patryk nam grę rozruszał a Ty się do niego przypie**lasz
Trochę obiektywizmu, dziś na krytykę zasłużyli zwłaszcza Sadlok i Uryga, Pietrzak też słabo.