Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 04.03.2016, 22:41
Niestety ale transfery niczego nie wniosły do gry zespołu, powiedziałbym że w dalszym ciągu brakuje liderów z prawdziwego zdarzenia. Wolski na pewno nie jest rozgrywającym a pod względem sportowym to do Meliksona czy Semira duzo mu brakuje. Niestety nie da się oszukać pewnych rzeczy, w Belgii nie dał rady trudno więc przypuszczać by w tej dyspozycji prowadził grę drużyny. Ogólnie wystarczyły 3-4 spotkania żeby zobaczyć, że w dalszym ciągu musimy szukać skrzydłowych... no i srodkowych obrońców. Sadlok zagrał kryminał.
Odpowiedz cytując