|
Niestety ale transfery niczego nie wniosły do gry zespołu, powiedziałbym że w dalszym ciągu brakuje liderów z prawdziwego zdarzenia. Wolski na pewno nie jest rozgrywającym a pod względem sportowym to do Meliksona czy Semira duzo mu brakuje. Niestety nie da się oszukać pewnych rzeczy, w Belgii nie dał rady trudno więc przypuszczać by w tej dyspozycji prowadził grę drużyny. Ogólnie wystarczyły 3-4 spotkania żeby zobaczyć, że w dalszym ciągu musimy szukać skrzydłowych... no i srodkowych obrońców. Sadlok zagrał kryminał.
|