|
Jakoś ta gra wyglądała w porównaniu do ostatnich meczy,mieliśmy okazje i strzały no ale nie wyszło.Uryga to jest człowiek który by nie znalazł miejsca w 2 lidze nawet ale u nas musi grać,już wolałbym ....a Cywke który cały mecz przestoi niż to co robi ten gość. Ondraskowi brakuje skuteczności ale też wypracowuje sytuacje.Boguski to jest kolejne dno i nie wiem czemu nie grał już Ukrainiec.Pozytywnie na pewno Wolski który przewyższa ten zespół o głowę i Brlek trochę strat ale umie wyprowadzić piłkę i myślę że bedzię lepiej tylko.
|