Wyświetl pojedynczy post
Arsenal
Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 04.03.2016, 22:41
Jakoś ta gra wyglądała w porównaniu do ostatnich meczy,mieliśmy okazje i strzały no ale nie wyszło.Uryga to jest człowiek który by nie znalazł miejsca w 2 lidze nawet ale u nas musi grać,już wolałbym ....a Cywke który cały mecz przestoi niż to co robi ten gość. Ondraskowi brakuje skuteczności ale też wypracowuje sytuacje.Boguski to jest kolejne dno i nie wiem czemu nie grał już Ukrainiec.Pozytywnie na pewno Wolski który przewyższa ten zespół o głowę i Brlek trochę strat ale umie wyprowadzić piłkę i myślę że bedzię lepiej tylko.
Odpowiedz cytując