Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 04.03.2016, 22:41
....a .Jak można wygrać mecz zaczynając bez trenera i w 9 (Alan i Rafał to PFRON). A Pietrzak nie lepszy - czemu w miejsce tych miernot nie gra od początku Bartosz Popovic i powiedzmy Mały/Banderowiec ? Szkoda Brożka , ja bym wystawił Boguśa do karnego - po takiej serii bez zwycięstwa pewniak nie mógł wypalić ...


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując