mitmichael napisał(a):

|
Zaczynam watpic w wine Pawłowskiego, nagle dzisiaj w koncowce potrafili biegac a z Podbeskidziem nie mieli juz sił.
|
Akcje napędzał świeży Małecki z Wolskim. Popović też zanotował dobrą zmianę. A i tak główne spustoszenie robiły wrzutki Głowackiego.
Poza tym to Piast był przeraźliwie słaby. On skończy ten sezon na 5-6 miejscu lub niżej.
A to co zrobił Brożek.... kto wpadł na pomysł żeby strzelał karnego? Każdy mógł strzelać, tylko nie on. On strzału w tym meczu nie oddał. Najsłabszy na boisku obok Pietrzaka, Sadloka, Urygi i Boguskiego.
Poprawnie Brlek, Ondrasek.
Dzięki Jović za tę bramkę. Ratuje honor, choć do jakiegokolwiek optymizmu daleka droga....