rychu napisał(a):

|
Już nie mogę się patrzeć na grę Urygi. Myślę, że to nie przypadek, że gra zaczęła się układać po jego zejściu. Gość może się stara, ale ma za małe umiejętności pewnie nawet na I ligę. Ile jeszcze beznadziejnych meczów musi zagrać Alan, żeby go odstawiono od składu?
|
Myślę że Popović powinien grać za niego w pierwszym składzie. W defensywie jest tak samo mierny jak Uryga ale przynajmniej używa głowy i czasami zagra fajną piłkę, no i techniką go przerasta, wiadomo.