Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 04.03.2016, 22:38
Już nie mogę się patrzeć na grę Urygi. Myślę, że to nie przypadek, że gra zaczęła się układać po jego zejściu. Gość może się stara, ale ma za małe umiejętności pewnie nawet na I ligę. Ile jeszcze beznadziejnych meczów musi zagrać Alan, żeby go odstawiono od składu?
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując