Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 04.03.2016, 22:35
Nie mam słow do tego co odpieprzył Brozek, przeciez tak karnego nawet amatorzy z 4 ligi nie strzelaja, kazdy młody pilkarz wie, ze ładuje sie pod poprzeczke tylko nie 33 letni Brozek. Moglismy wygrac, przełamac sie, dostalismy karnego i nawet takiej sytuacji nie potrafimy wykorzystac. Zaczynam watpic w wine Pawłowskiego, nagle dzisiaj w koncowce potrafili biegac a z Podbeskidziem nie mieli juz sił.
Odpowiedz cytując