|
Senior Member
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy
Offline
|
#60

04.03.2016, 22:35
|
dynek.pl napisał(a): 
|
W 1 lidze bedzie wiecej okazji do skandowania "Patryk Malecki" bo pewnie bedzie gral w pierwszym skladzie bo to jego poziom.
|
Masz jakąś obsesję?
|
|