|
czy w tym klubie ktoś potrafi STRZELAĆ?
tak, wszystko nam super wychodzi... tylko jak przychodzi do wykończenia akcji, to albo podanie do bramkarza, albo piłka w trybuny. Czasem uratuje nas rykoszet. Nawet karny to za wiele dla nas (przynajmniej był niesłuszny)
Piast cieńki jak cholera. Gdyby był trener, który potrafił by tych chłopaków poustawiać to nie byłoby dziś problemu. No i nauczył strzelać gole, bo chyba o to w tym sporcie chodzi.
|