|
Dawali chłopaki z siebie wszystko, czasami wychodziło czasami nie...no i karny Brożka, nie wiem kto ich tak uczy strzelać karne. Lekko i prawie w środek..ja .......e. Trudno.
Rekord pobity niewygranych meczy na własnym boisku...
Teraz potrzebna jest jedność w klubie!!
Damy radę!!
AVE WISŁA!!!
|