Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 04.03.2016, 22:27
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nieprawdopodobnie słabi są piłkarze sprowadzeni w tym oknie transferowym.

Zdzisiu znów popisowo roztrwonil pieniądze Cupiała.

A Pietrzak to nowy typ zawodnika - obrońca, który kompletnie nie umie bronić. Przykre.
Markus żyje
A mecz rzeczywiście lekko komediowy.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując