Markus napisał(a):

Nieprawdopodobnie słabi są piłkarze sprowadzeni w tym oknie transferowym.
Zdzisiu znów popisowo roztrwonil pieniądze Cupiała.
A Pietrzak to nowy typ zawodnika - obrońca, który kompletnie nie umie bronić. Przykre.
|
Markus żyje

A mecz rzeczywiście lekko komediowy.