Temat
:
[26 kolejka] WISŁA Kraków - Piast Gliwice, 4 marca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
48
04.03.2016, 22:13
Nieprawdopodobnie słabi są piłkarze sprowadzeni w tym oknie transferowym.
Zdzisiu znów popisowo roztrwonil pieniądze Cupiała.
A Pietrzak to nowy typ zawodnika - obrońca, który kompletnie nie umie bronić. Przykre.
Markus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Markus
Znajdź inne posty napisane przez Markus