Temat
:
[26 kolejka] WISŁA Kraków - Piast Gliwice, 4 marca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
43
04.03.2016, 21:21
Potwierdzają się moje słowa że Broniszewski nie jest w stanie wymyślić nic nowego. Skład jak za Pawłowskiego.
W drugiej połowie zobaczymy czy nasz trener ma jakieś jaja i przestawi skład czy będzie czekał ze zmianami do 70 minuty jak poprzednicy.
GBO
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GBO
Znajdź inne posty napisane przez GBO