Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11173
Stary 04.03.2016, 17:47
Problem polega na tym , ze wiekszosc jebiacych Malego, jebie go tylko poprzez pryzmat tego jak gra, tudziez jak sie zachowuje na boisku, w trakcie meczu, w klubie, zapominajac, ze pilkarze maja rowniez zycie pozaboiskowei i "pozaklubowe" .

EDIT: Co Maly tak poza tym robi w tym temacie?
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 04.03.2016 o godz. 17:53.
Odpowiedz cytując