Karherop napisał(a):

|
Jak przegramy mecz o wszystko tzn że po Piaście możemy ogłosić spadek do I ligi czy co?
|
Chodzi mi bardziej o to, że każdy mecz bez zdobytych punktów przybliża nas do spadku - oby w końcowym rozrachunku nie brakło nam np. 1 punktu do utrzymania się. Każdy punkt jest na wagę złota, każdy mecz to mecz o wszystko.