Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 04.03.2016, 15:32
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jak przegramy mecz o wszystko tzn że po Piaście możemy ogłosić spadek do I ligi czy co?
Chodzi mi bardziej o to, że każdy mecz bez zdobytych punktów przybliża nas do spadku - oby w końcowym rozrachunku nie brakło nam np. 1 punktu do utrzymania się. Każdy punkt jest na wagę złota, każdy mecz to mecz o wszystko.
Odpowiedz cytując