Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#427
Stary 04.03.2016, 14:16
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
wyobrażacie sobie Kapkę jeżdżącego po Europie w poszukiwaniu trenera?
-Te, Zdzisek, patrz tam kopią w piłkę. Jakieś boisko nawet jest. Może zapytamy?
-Zapytać zawsze warto.




A co do Moskala, to przecież.nasz zarząd jest taki ostatnio biegły w zwalaniu winy, to wystarczy powiedzieć że to Gaszyński go zwolnił.... a Dunin za to nie odpowiada i prosi o powrót.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS