sandomingo napisał(a):

|
wyobrażacie sobie Kapkę jeżdżącego po Europie w poszukiwaniu trenera?
|
-Te, Zdzisek, patrz tam kopią w piłkę. Jakieś boisko nawet jest. Może zapytamy?
-Zapytać zawsze warto.
A co do Moskala, to przecież.nasz zarząd jest taki ostatnio biegły w zwalaniu winy, to wystarczy powiedzieć że to Gaszyński go zwolnił.... a Dunin za to nie odpowiada i prosi o powrót.
