sandomingo napisał(a):

Obawiam się że tutaj nie pomogą nawet dobre relacje Dunina z SKWK.
Jak Cupiał zarządził Smudę to będzie Smuda.
Wczorajsza reakcja klubu wyraźnie na to wskazuje....Dementujmy bo się jeszcze Franio obrazi i rozmyśli!
|
Dunin powinien postawić sprawę jasno - Bierzecie Franza to składam dymisje.
Podobnie chyba postąpił Gaszyński który podał się po zwolnieniu Moskala żeby pokazać jasno że nie była to jego decyzja.