Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#417
Stary 04.03.2016, 13:23
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się że tutaj nie pomogą nawet dobre relacje Dunina z SKWK.
Jak Cupiał zarządził Smudę to będzie Smuda.
Wczorajsza reakcja klubu wyraźnie na to wskazuje....Dementujmy bo się jeszcze Franio obrazi i rozmyśli!
Dunin powinien postawić sprawę jasno - Bierzecie Franza to składam dymisje.

Podobnie chyba postąpił Gaszyński który podał się po zwolnieniu Moskala żeby pokazać jasno że nie była to jego decyzja.