Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 04.03.2016, 10:28
Też uważam, że to ostatni dzwonek do tego aby dopisywać sobie jakieś punkty. Według mnie piłkarze o pierwszej ósemce powinni już zapomnieć i skupić się na tym aby po podziale nie okazało się, że my i Górnik już leżymy i spadamy do 1 ligi.
Odpowiedz cytując