Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 04.03.2016, 07:44
Spadku już teraz nikt nie będzie ogłaszał. Ale w przypadku (odpukać!) wtopy dziś i w zaległym meczu w Kielcach sytuacja będzie dramatyczna. Kolejny mecz to wyjazd do Niecieczy, która cweLom mogła strzelić i 5 bramek.
Jakoś wszyscy przed nami regularnie punktują i zaraz się okaże, że nawet po podziale będziemy mocno w plecy. Dlatego zwycięstw dziś i ze scyzorami potrzebujemy jak ryba wody.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując