Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 03.03.2016, 23:24
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy mecz z cyklu "mecz o wszystko". To muszą być 3 punkty, nie wiem jak, nie wiem kto, choćby sam Uryga miał ustrzelić hattricka.
w zasadzie patrząc w grafik przed rundą wiosenną każdy dopisywał sobie 3 pkt w meczach z Podbeskidziem, Łęczną itd.

Pisałem też przed rundą. Każdy mecz powinien być jak mecz o wszystko. Piłkarze z Pawłowskim jednak wiedzieli swoje.

Jak przegramy mecz o wszystko tzn że po Piaście możemy ogłosić spadek do I ligi czy co?
Odpowiedz cytując