Patryko napisał(a):

|
Pierwszy mecz z cyklu "mecz o wszystko". To muszą być 3 punkty, nie wiem jak, nie wiem kto, choćby sam Uryga miał ustrzelić hattricka.
|
w zasadzie patrząc w grafik przed rundą wiosenną każdy dopisywał sobie 3 pkt w meczach z Podbeskidziem, Łęczną itd.
Pisałem też przed rundą. Każdy mecz powinien być jak mecz o wszystko. Piłkarze z Pawłowskim jednak wiedzieli swoje.
Jak przegramy mecz o wszystko tzn że po Piaście możemy ogłosić spadek do I ligi czy co?